Kesän kaverileireillä iloinen tekemisen meininki, kiitos kaikille osallistuneille!

9.7.2022

Pyrkivä Gymnasticsin kesän kaverileirit ovat nyt kesän 2022 osalta paketissa! Lämmin kiitos kaikille mukana olleille!

Seuramme kesäleirit liikuttavat yli 6-vuotiaita lapsia ja nuoria laji- ja harrastustaustasta riippumatta. Tänäkin vuonna saatiin hieno jengi kasaan! Leiripäivissä voimisteltiin, temppuiltiin ja naurettiin, löydettiin uusia kavereita, kokeiltiin uusia juttuja, kannustettiin ja uskallettiin yhdessä!

Ensi vuonna nähdään taas <3 Mikäli jumppakärpänen puraisi, niin ilmoittaudu mukaan syyskaudelle 2022 TÄSTÄ! Voit tulla kanssamme voimistelemaan Turussa, Maskussa, Paimiossa, Salossa ja Ruskolla. Syksyn uutuuksia ovat monilajiryhmä sekä erityislastenryhmä!

Ensimmäinen kokeilukerta on maksuton, eli tule rohkeasti kokeilemaan!