Harjoitusaikataulut

Huomioi kauden tapahtumat ja tärkeät päivämäärät! Lue lisää liitteestä!

MS Word -tiedostoVoimistelukoulu kevätkalenteri 2020.docx (86 kB)

SYKSY 2020 VOIMISTELUKOULURYHMÄT - RUSKO JA SALO

 

Maanantai
RUSKO
Kirkonkylän koulu /
Hiidenvainion koulu
31.8.- 7.12.
Maanantai
SALO
Mustamäen koulu
31.8.-7.12.
Keskiviikko
RUSKO
Kirkonkylän koulu
2.9.-9.12.
Torstai
SALO
Halikon liikuntahalli
3.9.-10.12.
16.00-17.00
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt 2005-2008
Minna & JennaM
HUOM! Harjoituspäivä, paikka ja aika
selviää myöhemmin

17.00-18.00
TELINEVOIMISTELU
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat 2011-2013
JennaK & Nella

17.00-18.00
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt ja pojat 2011-2013,
Minna & JennaM
HUOM! Harjoituspäivä ja aika
varmistuu myöhemmin
16.00-17.00
TELINEVOIMISTELU JATKORYHMÄ
Tytöt ja pojat
2004-2009
Terhi & JennaK & Nella
17.15-18.00
Hiidenvainion koulu
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja Pojat 2014-2015
Minna & JennaM
HUOM! Harjoituspäivä, paikka ja aika
​selviää myöhemmin
18.00-19.00
TELINEVOIMISTELU
HARRASTERYHMÄ, 
Tytöt 2008-2010
JennaK & Nella
18.00-19.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt ja pojat
2009-2011
Minna & JennaM
HUOM! Harjoituspäivä ja aika
varmistuu myöhemmin
17.00-17.45
TELINEVOIMISTELU ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat 2014-2015
Terhi & JennaK & Nella
   17.30-18.30
TELINEVOIMISTELU HARRASTERYHMÄ
Tytöt ja pojat 2012-2013
Terhi & JennaK & Nella
   

18.30-19.30
TELINEVOIMISTELU HARRASTERYHMÄ
Tytöt ja pojat
2010-2011
Terhi & JennaK & Nella

   19.15-20.15
TELINEVOIMISTELU HARRASTERYHMÄ
Tytöt ja pojat 2007-2009
Terhi & JennaK & Nella
Ma
vastuuvalmentaja

Minna Saikkonen
045 6056685
 Ke
vastuuvalmentaja:

Minna Saikkonen
045 6056685
To
vastuuvalmentaja:

Terhi Nyberg
050 4623133

 

SYKSY 2020 VOIMISTELUKOULURYHMÄT - TURKU

 

Tiistai
RAUNISTULAN KOULU
1.9.-8.12.
Torstai
RAUNISTULAN KOULU
3.9.-10.12.
17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2011-2012
Minna
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ, uusi
Tytöt ja pojat
2014-2015,
Minna
18.00-19.00
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt 2009-2011
Minna
17.45-18.30
HARRASTERYHMÄ 
Tytöt ja pojat 2012-2013
Minna
 18.30-19.30
HARRASTE-JATKORYHMÄ 
Tytöt 2010-2012
Minna
Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685

 

Maanantai
PIKKIS / Alfa
31.8.-7.12.
Tiistai
PIKKIS / Alfa
1.9.-8.12.
Keskiviikko
PIKKIS / Alfa
2.9.-9.12.
Lauantai
PIKKIS / Alfa
5.9.-12.12.
Sunnuntai
PIKKIS / Alfa
23.8.-29.11.
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ.
Tytöt ja pojat 
2015-2016
Terhi & Sini
16.00-17.00
ISOVANHEMPI-LAPSIRYHMÄ
+55v ja +4v
AMK opiskelijat / Minna
Ryhmä alkaa 21.9.
Ilmoittautuminen käynnissä
18.00-19.30
STARARYHMÄ
Tytöt 2009-2012
Sirkku & Essi
10.00-10.45
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2014-2015
Terhi & Vilhelmiina
12.30-14.00
KULTARYHMÄ 2
Tytöt 2006-2008
Nicole & Minna
17.45-18.30
ALKEISRYHMÄ, uusi
Tytöt ja pojat 
2016-2017
Terhi & Sini
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2014-2015
Terhi & Sini

 
10.45-11.45
HARRASTERYHMÄ 
Tytöt 2010-2013
Terhi & Vilhelmiina
 
 17.45-18.45
HARRASTERYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2012-2014
Terhi & Sini
   
 18.45-19.30
Ulkopuolinen varaus
   
 19.30-20.15
Ulkopuolinen varaus
   
Vastuuvalmentaja:
Terhi Nyberg
050 4623133

 

Maanantai
ALFA
31.8.- 7.12.

Keskiviikko
ALFA
2.9.-9.12.

Sunnuntai
ALFA 
23.8.-29.11.

16.30-18.00
KULTARYHMÄ 2
tytöt 2005-2007
 KiaH

16.00-18.00
KULTARYHMÄ 1 ja 2
Tytöt 2005-2007
KiaH & 

10.00-11.30
STARARYHMÄ
Tytöt 2009-2012
Minna & Anni

17.00-18.00
VOLTTIKOULU / FREEGYM
Tytöt ja pojat 2007-2011
Melinda

16.00-17.30
HOPEARYHMÄ 1
Tytöt 2004-2006
Melinda

10.30-11.30
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2011-2012
Essi

18.00-19.30
KULTARYHMÄ 1
Tytöt 2007-2009
KiaH

17.00-18.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2007-2010
 Marika

10.30-12.30
KULTARYHMÄ 1
Tytöt 2005-2007
Nicole

17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2009-2012
Essi
 

17.00-18.00 
HARRASTERYHMÄ uusi
Tytöt 2008-2010 
Essi

11.30-13.00
HOPEARYHMÄ 2
Tytöt 2002-2006
Marika & Essi

18.00-19.00
HARRASTERYHMÄ uusi
Tytöt 2012-2013 
Melinda & KiaH

17.30-18.30
PRONSSIRYHMÄ 1
Tytöt 2005-2008
 Melinda

11.30-12.30
HARRASTERYHMÄ
Pojat 2005-2010
Minna

18.00-19.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2007-2010
 Aili

18.00-19.00 
HARRASTE, JATKORYHMÄ
Tytöt 2007-2011
KiaH & Marika

12.00-13.30
HOPEARYHMÄ 1 
Tytöt 2004-2006
 Marika

19.00-20.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2005-2008
Essi

18.30-20.00 
HOPEARYHMÄ 2
Tytöt 2006-2008
Melinda & Kia

13.00-14.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2005-2009
Essi
 

19.00-20.00
PRONSSIRYHMÄ 1
Tytöt 2005-2008
 Aili

19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2002 ja aik synt.
Terhi

 
19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2002 ja aik synt.
Terhi
  
Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685