Harjoitusaikataulut

Huomioi kauden tapahtumat ja tärkeät päivämäärät! Lue lisää liitteestä!

MS Word -tiedostoVoimistelukoulu kevätkalenteri 2020.docx (86 kB)

KEVÄÄN 2020 VOIMISTELUKOULURYHMÄT - RUSKO JA SALO

 

Maanantai
RUSKO
Kirkonkylän koulu /
Hiidenvainion koulu
13.1.- 4.5.
Keskiviikko
RUSKO
Kirkonkylän koulu
8.1.-22.4.
Torstai
SALO
Halikon liikuntahalli
9.1.-23.4.
16.00-17.00
Kirkonkylän koulu
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt 2003-2007
Minna & JennaM
17.00-18.00
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat 2011-2013,
Minna & JennaM
16.00-17.00
TELINEVOIMISTELU JATKORYHMÄ
Tytöt ja pojat
2004-2009
Terhi & KiaH & JennaK & Nella
17.15-18.00
Hiidenvainion koulu
ALKEISRYHMÄ, uusi
Tytöt ja Pojat 2014-2015
Minna & JennaM
18.00-19.00
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat
2008-2011
Minna & JennaM
17.00-17.45
TELINEVOIMISTELURYHMÄ
Tytöt ja pojat 2014-2015
Terhi & KiaH & JennaK & Nella
  17.45-18.30
TELINEVOIMISTELURYHMÄ
Tytöt ja pojat 2012-2013
Terhi & KiaH & JennaK & Nella
  18.30-19.30
TELINEVOIMISTELURYHMÄ
Tytöt ja pojat
2010-2011
Terhi & KiaH & JennaK & Nella
  19.15-20.15
TELINEVOIMISTELURYHMÄ
Tytöt ja pojat 2007-2009
Terhi & KiaH & JennaK & Nella
Ma
vastuuvalmentaja

Minna Saikkonen
045 6056685
Ke
vastuuvalmentaja:

Minna Saikkonen
045 6056685
To
vastuuvalmentaja:

Terhi Nyberg
050 4623133

 

KEVÄÄN 2020 VOIMISTELUKOULURYHMÄT - TURKU

 

Monilajin
aloitus helmikuussa
Tiistai
RAUNISTULAN KOULU
7.1.-22.4.
Torstai
RAUNISTULAN KOULU
9.1.-23.4.
17.00-18.00
MONILAJIRYHMÄ1 JA
JADET
Oheislaji
Tytöt ja pojat 2010-2014
17.00-18.00
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat 2011-2012
Minna & Essi
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat
2011-2012,
Minna & Venla
 18.00-19.00
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt 2009-2010
Minna & Essi
17.45-18.30
ALKEISRYHMÄ 
Tytöt ja pojat 2012-2013
Minna & Venla
  18.30-19.30
HARRASTE-JATKORYHMÄ 
Tytöt 2010-2011
Minna & Venla
Vastuuvalmentaja:
Terhi Nyberg
050 4623133
Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685

 

Maanantai
PIKKIS / Alfa
13.1.-4.5.
Tiistai
PIKKIS / Alfa
7.1.-22.4.
Keskiviikko
PIKKIS / Alfa
8.1.-22.4.
Lauantai
PIKKIS / Alfa
11.1.-2.5.
Sunnuntai
PIKKIS / Alfa
12.1.-3.5.
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ.
Tytöt ja pojat 
2015-2016
Terhi & Essi
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2014-2015
Terhi & Sini
18.00-19.30
STARARYHMÄ
Tytöt 2009-2012
Ellinoora & LauraR
 
10.00-10.45
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2013-2014
Terhi & Linnea
12.30-14.00
KULTARYHMÄ 2
Tytöt 2006-2008
Nicole & Minna
 17.45-18.30
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2014-2012
Terhi & Sini
 10.45-11.45
ALKEISRYHMÄ 
Tytöt 2010-2012
Terhi & Linnea
 
 16.00-17.00
ISOVANHEMPI-LAPSIRYHMÄ
+55v ja +4v
AMK opiskelijat / Minna
Ryhmä alkaa 3.3.
Ilmoittautuminen käynnissä
 11.45-12.45
FREEGYM
Pojat 2009-2012
Terhi & Linnea
 
     
Vastuuvalmentaja:
Terhi Nyberg
050 4623133

 

Maanantai
ALFA
13.1.- 4.5.

Keskiviikko
ALFA
8.1.-22.4.

Sunnuntai
ALFA 
12.1.-3.5.

16.30-18.00
KULTARYHMÄ 2
tytöt 2005-2007
 KiaH

16.00-18.00
KULTARYHMÄ 1 ja 2
Tytöt 2005-2007
KiaH & Ellinoora

10.00-11.30
STARARYHMÄ
Tytöt 2009-2012
Minna & Anni

17.00-18.00
VOLTTIKOULU
Tytöt ja pojat 2007-2010
Melinda

16.00-17.30
HOPEARYHMÄ 1
Tytöt 2002-2006
Melinda

10.30-11.30
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2011-2012
Ellinoora

18.00-19.30
KULTARYHMÄ 1
Tytöt 2007-2009
KiaH

17.00-18.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2008-2010
 Marika

10.30-12.30
KULTARYHMÄ 1
Tytöt 2005-2007
Nicole

17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2009-2011
Laura

17.00-18.00 
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2006-2008
LauraR

11.30-13.00
HOPEARYHMÄ 2
Tytöt 2002-2006
Ellinoora

18.00-19.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2007-2008
Melinda & KiaH

17.30-18.30
PRONSSIRYHMÄ 1
Tytöt 2004-2006
 Melinda

11.30-12.30
HARRASTERYHMÄ
Pojat 2005-2007
Minna & Anni

18.00-19.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2008-2010
 Aili & Laura

18.00-19.00 
HARRASTE, JATKORYHMÄ
Tytöt 2007-2008
KiaH & Marika

12.00-13.30
HOPEARYHMÄ 1 
Tytöt 2006-2008
 Marika

19.00-20.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2003-2006
Laura

18.30-20.00 
HOPEARYHMÄ 2
Tytöt 2006-2008
Melinda & Kia

13.00-14.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2005-2008 
Ellinoora

19.00-20.00
PRONSSIRYHMÄ 1
Tytöt 2004-2006
 Aili

18.30-19.30
AIKUISET
ALKEISRYHMÄ
2001 ja aik synt.
Terhi

 
19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2001 ja aik synt.
Terhi
19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2001 ja aik synt.
Terhi
 
Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685