Harjoitusaikataulut

SYKSY 2021 VOIMISTELU-KOULURYHMÄT - MASKU, RUSKO JA SALO


Maanantai
RUSKO
Hiidenvainion koulu
30.8.- 13.12.

Maanantai
SALO
Mustamäen koulu
30.8.-13.12.

Torstai
RUSKO
Kirkonkylän koulu
3.9.-9.12.

Torstai
SALO
Halikon liikuntahalli
3.9.-9.12.

Torstai
MASKU
Seikelän koulu
3.9.-9.12

17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ
Tytöt 2014-2015
Minna & Joanna

17.00-18.00
TELINEVOIMISTELU
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat 2012-2014
JennaK & Nella

17.00-18.00
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt ja pojat 2011-2013,
Minna & Joanna

16.00-17.00
TELINEVOIMISTELU JATKORYHMÄ
Tytöt ja pojat
2004-2009
JennaK & Nella

17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat
2015-2017
Minna

17.45-18.45
HARRASTERYHMÄ
Tytöt ja Pojat 2013-2014
Minna & Joanna

18.00-19.00
TELINEVOIMISTELU
HARRASTERYHMÄ, 
Tytöt 2008-2011
JennaK & Nella

18.00-19.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt ja pojat
2009-2011
Minna & Joanna



17.00-17.45
TELINEVOIMISTELU ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat 2014-2015
JennaK & Nella

17.45-18.45
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat
2012-2014
Minna

18.30-19.30
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt 2005-2008
Minna & Joanna



17.00-18.00
TELINEVOIMISTELU JATKORYHMÄ
Tytöt ja pojat 2012-2015
JennaK & Nella





17.45-18.30
TELINEVOIMISTELU HARRASTERYHMÄ
Tytöt ja pojat 2012-2013
JennaK & Nella





18.30-19.30
TELINEVOIMISTELU HARRASTERYHMÄ
Tytöt ja pojat
2010-2011
JennaK & Nella





19.15-20.15
TELINEVOIMISTELU HARRASTERYHMÄ
Tytöt ja pojat 2007-2009
JennaK & Nella


vastuuvalmentaja
Minna Saikkonen
045 6056685



SYKSY 2021 VOIMISTELU-KOULURYHMÄT - TURKU


Maanantai
PIIPARIN KOULU
30.8.-6.12.

Tiistai
PIIPARIN KOULU
31.8.-7.12.

Keskiviikko
TERÄSRAUTELAN KOULU
1.9.-8.12.

Keskiviikko
KÄHÄRIN KOULU
1.9.-8.12.

16.00-17.00
MONILAJIRYHMÄ1






17.15-18.00
HARRASTERYHMÄ, uusi
Tytöt 2017-2018
Minna

17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat
2016-2017,
Marika & Vilhelmiina

19.00-20.00
FREEGYM ALKEET, uusi
Tytöt ja pojat
2010-2011
Marika

17.00-18.00
MONILAJIRYHMÄ2

18.00-19.00
FREEGYM ALKEET, uusi
Tytöt 2009-2011
Minna

17.45-18.30
ALKEISRYHMÄ, uusi
Tytöt ja pojat 2014-2015
Marika & Vilhelmiina



Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685



PIKKIS, RAUNISTULANTIE 15 A

Maanantai
PIKKIS
31.8.-7.12.

Tiistai
PIKKIS
1.9.-8.12.

Keskiviikko
PIKKIS
2.9.-9.12.

Lauantai
PIKKIS
5.9.-12.12.

17.15-18.00
ALKEISRYHMÄ.
Tytöt ja pojat 
2015-2016
Marika & Vilhelmiina

16.00-17.00
ISOVANHEMPI-LAPSIRYHMÄ
+55v ja +4v
AMK opiskelijat / Minna
Ryhmä alkaa 22.9.
Ilmoittautuminen käynnissä

17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ 
Tytöt ja pojat 2012-2013
Marika

10.00-10.45
VANHEMPI-LAPSIRYHMÄ 
(+2v ja 1 vanhempi)
Marika


17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2014-2015
Marika & Anna & Linnea

18.30-19.30
HARRASTE-JATKORYHMÄ 
Tytöt 2010-2012
Marika

10.45-11.45
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2014-2015
Marika & Vilhelmiina


17.45-18.45
HARRASTERYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2012-2014
Marika & Anna & Linnea


11.45-12.45
HARRASTERYHMÄ 
Tytöt 2010-2013
Marika & Vilhelmiina

Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685


LIIKUNTAKESKUS ALFA 

Maanantai
ALFA
30.8. alkaen

Keskiviikko
ALFA
1.9. alkaen

Sunnuntai
ALFA
29.8. alkaen

15.30-17.00
KULTARYHMÄ
2007-2009



15.30-17.30
KULTARYHMÄ
Tytöt 2007-2009
Kia

10.00-12.00
KULTARYHMÄ
Tytöt 2007-2009
Nicole

17.00-10.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2012-2013

16.00-17.30
HOPEARYHMÄ 1
Tytöt 2004-2006

10.00-11.30
STARARYHMÄ
Tytöt 2009-2012
Minna

 17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2009-2012
Aili

17.00-18.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2007-2010


10.30-11.30
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2011-2012
Anni

18.00-19.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2007-2010
 Aili

17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2008-2010


11.30-12.30
HARRASTERYHMÄ
Pojat 2005-2010
Minna

18.15-19.15
VOLTTIKOULU / FREEGYM
Tytöt ja pojat 2007-2011
Marika

17.30-18.30
PRONSSIRYHMÄ 1
Tytöt 2004-2006



12.00-13.30
HOPEARYHMÄ1&2
Tytöt 2006-2008
Nicole

19.00-20.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2005-2008
Aili

18.00-19.00
HARRASTE, JATKORYHMÄ
Tytöt 2007-2011
Kia

12.30-13.30
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2005-2009
Minna

19.00-20.00
PRONSSIRYHMÄ 1
Tytöt 2004-2006
 Aili

18.00-19.30
STARARYHMÄ
Tytöt 2010-2012


19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2002 ja aik synt.
Maija

18.30-20.00
HOPEARYHMÄ 2
Tytöt 2006-2008
Kia



19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2002 ja aik synt.
Maija