Harjoitusaikataulut

Huomioi kauden tapahtumat ja tärkeät päivämäärät! Lue lisää liitteestä!

MS Word -tiedostoVoimistelukoulu K2019.docx (88 kB)

SYKSYN 2019 VOIMISTELUKOULURYHMÄT - RUSKO JA SALO

 

Maanantai
RUSKO
Kirkonkylän koulu
2.9.-15.12.
Keskiviikko
RUSKO
Kirkonkylän koulu
4.9.-15.12.
Torstai
SALO
Halikon liikuntahalli
5.9.-15.12.
16.00-17.00
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt 2003-2007
Minna
17.00-18.00
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat 2010-2013,
Minna
16.00-17.00
TELINEVOIMISTELU JATKORYHMÄ
Tytöt ja pojat
2005-2006
Terhi
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ, uusi
Tytöt ja Pojat 2014-2015
Minna
18.00-19.00
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat
2008-2009 uusi
Minna
17.00-17.45
TELINEVOIMISTELURYHMÄ
Tytöt ja pojat 2014-2015
Terhi
RUSKON
harjoitusajat ja päivät
varmistuvat elokuussa
RUSKON
harjoitusajat ja päivät
varmistuvat elokuussa
17.45-18.30
TELINEVOIMISTELURYHMÄ
Tytöt ja pojat 2012-2013
Terhi
  18.30-19.30
TELINEVOIMISTELURYHMÄ
Tytöt ja pojat
2010-2011
Terhi
  19.15-20.15
TELINEVOIMISTELURYHMÄ
Tytöt ja pojat 2007-2009
Terhi
Ma
vastuuvalmentaja

Minna Saikkonen
045 6056685
Ke
vastuuvalmentaja:

Minna Saikkonen
045 6056685
To
vastuuvalmentaja:

Terhi Nyberg
050 4623133

 

SYKSYN 2019 VOIMISTELUKOULURYHMÄT - TURKU

 

Tiistai
RAUNISTULAN KOULU
3.9.-15.12.

Torstai
RAUNISTULAN KOULU
5.9.-15.12.
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat 2011-2012
Minna
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat
2011-2012,
Minna
17.45-18.45
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt 2009-2010
Minna
17.45-18.30
ALKEISRYHMÄ 
Tytöt ja pojat 2012-2013
Minna
 18.30-19.30
ALKEIS-JATKORYHMÄ 
Tytöt 2010-2011
Minna
Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685

 

Maanantai
PIKKIS / Alfa
2.9.-15.12.
Tiistai
PIKKIS / Alfa
3.9.-15.12.
Keskiviikko
PIKKIS / Alfa
4.9.-15.12.
Lauantai
PIKKIS / Alfa
7.9.-15.12.
Sunnuntai
PIKKIS / Alfa
8.9.-15.12.
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ.
Tytöt ja pojat 
2015-2016
Terhi
17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2014-2015
Terhi
18.00-19.30
STARARYHMÄ
Tytöt 2011-2012
Terhi & LauraR
 
10.00-10.45
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2013-2014
Terhi & Linnea
10.00-11.00
ALKEISPRONSSIRYHMÄ
Tytöt 2009-2011
Marika
 17.45-18.30
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2013-2012
Terhi
 10.45-11.45
ALKEISRYHMÄ 
Tytöt 2010-2012
Terhi & Linnea
12.30-14.00
KULTARYHMÄ
Tytöt 2006-2008
Minna
   11.45-12.45
FREEGYM
Pojat 2009-2012
Terhi & Linnea
 
Vastuuvalmentaja:
Terhi Nyberg
050 4623133

 

Maanantai
ALFA
2.9.-15.12.

Keskiviikko
ALFA
4.9.-15.12.

Sunnuntai
ALFA 
1.9.-15.12.

16.00-17.30
KULTARYHMÄ
tytöt 2006-2008
 KiaH

16.00-18.00
KULTARYHMÄ
Tytöt 2006-2008
KiaH

10.00-11.30
STARARYHMÄ
Tytöt 2009-2010
Minna

17.00-18.00
VOLTTIKOULU
Tytöt ja pojat 2007-2010
Anna-Mai

16.00-17.30
HOPEARYHMÄ 1
Tytöt 2002-2006
Melinda & Viivi

11.30-12.30
HARRASTERYHMÄ
Pojat 2005-2007
Minna

17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2009-2011
Laura

17.00-18.00 
HARRASTERYHMÄ, uusi
Tytöt 2009-2011
Anna-Mai

11.00-12.30
HOPEARYHMÄ 3
Tytöt 2006-2008
 Marika & Anni

18.00-19.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2007-2008
Anna-Mai & Laura

17.00-18.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2008-2010
 KiaW & LauraR

11.30-13.00
HOPEARYHMÄ 1
Tytöt 2002-2006 
KiaW

18.00-19.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2008-2010
 Aili

17.30-18.30
PRONSSIRYHMÄ 1
Tytöt 2004-2006
 Melinda

12.00-13.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2010-2012
Ellinoora

19.00-20.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2003-2006
Laura

18.00-19.00 
HARRASTE, JATKORYHMÄ
Tytöt 2007-2008
Viivi

13.00-14.30
HOPEARYHMÄ 2
Tytöt 2006-2008
KiaW

19.00-20.00
PRONSSIRYHMÄ 1
Tytöt 2004-2006
 Aili

18.00-19.30 
HOPEARYHMÄ 2
Tytöt 2006-2008
KiaW & Melinda

13.00-14.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2005-2008 
Ellinoora

19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2001 ja aik synt.
Terhi

18.30-20.00 
HOPEARYHMÄ 3
Tytöt 2006-2008
Anna-Mai

14.00-15.00
HARRASTE, JATKORYHMÄ
Tytöt 2004-2007  
Ellinoora
 20.00-21.00
AIKUISET
ALKEISRYHMÄ
2001 ja aik synt.
Anna-Mai
 
Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685