Turku

KEVÄT 2024 VOIMISTELUKOULU-, HARRASTE- & MERKKIRYHMÄT - TURKU

PIKKIS-SALI, Raunistulantie 15 B

Tiistai
PIKKIS
9.1.-23.4.

Torstai
PIKKIS
11.1.-25.4.

Lauantai
PIKKIS
14.1.-4.5.

17.15-18.00
VOIMISTELUKOULUN ALKEISRYHMÄ
Lapset
2019-2020
Alexandra & Betta

17.00-17.45
VOIMISTELUKOULUN ALKEISRYHMÄ 
Lapset
2019-2020
Marika

10.00-10.45
VOIMISTELUKOULUN ALKEISRYHMÄ
Lapset
2019-2020
Marika

17.15-18.00
VOIMISTELUKOULUN ALKEISRYHMÄ
Lapset
2017-2018
Ella

17.00-17.45
VOIMISTELUKOULUN ALKEISRYHMÄ 
Lapset
2017-2018
Vilhelmiina

10.45-11.30
VOIMISTELUKOULUN ALKEISRYHMÄ
Lapset
2017-2018
Vilhelmiina

18.00-19.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Naisten telinevoimistelu
s.2012-2015
Minna

17.45-18.45
HARRASTERYHMÄ
Lapset
2014-2016
Vilhelmiina

10.45-11.45
HARRASTERYHMÄ
Lapset
2014-2016
Marika & Vilhelmiina

18.00-19.00
HARRASTERYHMÄ
Lapset
2015-2017
Alexandra & Betta

17.45-18.45
HARRASTERYHMÄ
Lapset
2011-2013
Marika

11.45-12.45
PRONSSIRYHMÄ 2 
Naisten telinevoimistelu
 s.2012-2015
Marika & Vilhelmiina


18.30-19.30
HARRASTEJATKORYHMÄ
Lapset
2012-2014
Marika & Vilhelmiina


Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685


LIIKUNTAKESKUS ALFA, Raunistulantie 15 C
Naisten telinevoimistelu ja freegym

Maanantai
ALFA
8.1.-29.4.

Keskiviikko
ALFA
10.1.-24.4.

Sunnuntai
ALFA
15.1.-5.5.

17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ
Lapset 2015-2017
Vilhelmiina

17.00-18.00
PRONSSIRYHMÄ 1
Nuoret 2009-2013
Ellinoora & Hilla

10.00-11.30
HOPEARYHMÄ 1
Nuoret 2009-2013
Minna

17.00-18.00
HARRASTEJATKORYHMÄ
Lapset ja nuoret
 2010-2014
Enni

18.00-19.30
HOPEARYHMÄT1&2
Nuoret 2009-2011
Lapset 2012-2015
Enni

10.30-11.30
HARRASTEJATKORYHMÄ
Lapset 2010-2014
Ellinoora

18:00-19:00
HARRASTERYHMÄ
Lapset 2014-2018
Linda ja Tinja

18.00-19.30
KULTARYHMÄ
Nuoret 2006-2011
Ellinoora

11.30-12.30
FREEGYM
Lapset ja nuoret
2009-2014
Minna

18.00-19.00
PRONSSIRYHMÄ 1
Lapset ja nuoret
 2010-2013
Vilhelmiina

19.30-21.00
AIKUISET 
HARRASTERYHMÄ
2005 ja aik.synt.
Hilla

11.45-13.15
KULTARYHMÄ
Nuoret 2006-2011
Ellinoora

18.00-19.30
HOPEARYHMÄ 2
Lapset
 2012-2015
Enni



19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2005 ja aik synt.
Laura



Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685