Turku

KEVÄT 2022 VOIMISTELU-KOULURYHMÄT - TURKU


Maanantai
PIIPARIN KOULU
10.1.-9.5.

Tiistai
RAUNISTULAN KOULU
11.1.-3.5.

Torstai
RAUNISTULAN KOULU
13.1.-5.5.

16.00-17.00
MONILAJIRYHMÄ1
(harrastekilparyhmä)

17.15-18.00
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat
2017-2018,
Minna & Alli

17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat
2015-2017,
Vilhelmiina & Sofia

17.00-18.00
MONILAJIRYHMÄ2
(harrastekilparyhmä)

18.00-19.00
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt
2011-2013,
Minna & Alli

17.30-18.30
HARRASTERYHMÄ,
Tytöt ja pojat 
2012-2014
Vilhelmiina & Sofia



18.30-19.30
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt
2010-2012
Vilhelmiina & Sofia

Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685


PIKKIS, RAUNISTULANTIE 15 A


Maanantai
PIKKIS
10.1.-9.5.

Tiistai
PIKKIS
11.1.-3.5.

Keskiviikko
PIKKIS
12.1.-4.5.

Torstai
PIKKIS
13.1.-5.5.

Lauantai
PIKKIS
8.1.-7.5.

Sunnuntai
PIKKIS
9.1.-8.5.

17.15-18.00
ALKEISRYHMÄ.
Tytöt ja pojat 
2015-2017
Marika & Vilhelmiina

17.30-18.15
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2014-2015
Anna & Linnea

18.15-19.00
Ulkopuolinen varaus
Sirkku

MONILAJIRYHMÄ 1
(harrastekilparyhmä)
Oheislaji

10.00-10.45
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2014-2015
Marika & Vilhelmiina

13.45-14.30
Ulkopuolinen
varaus
Sonja


18.15-19.15
HARRASTERYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2012-2014
Anna & Linnea


MONILAJIRYHMÄ 2
(harrastekilparyhmä)
Oheislaji

10.45-11.45
KUPARIRYHMÄ 
Tytöt 
2012-2015
Marika & Vilhelmiina


Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685



LIIKUNTAKESKUS ALFA, RAUNISTULANTIE 15 C

Maanantai
ALFA
10.1.-9.5.

Keskiviikko
ALFA
12.1.-4.5.

Sunnuntai
ALFA
9.1.-8.5.

15.30-17.00
SMARAGDIRYHMÄ
2007-2009
Nicole

15.30-17.30
SMARAGDIRYHMÄ
Tytöt 2007-2009
Nicole

10.00-12.00
SMARAGDIRYHMÄ
Tytöt 2007-2009
Nicole

17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2012-2013
Nicole & SofiaK

16.00-17.30
KULTARYHMÄ
Tytöt 2004-2006
Marika

10.00-11.30
STARARYHMÄ
Tytöt 2009-2013
Minna & SofiaK

 17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2009-2011
Nicole&SofiaK

16.00-17.00
PRONSSIRYHMÄ 1
Tytöt 2004-2006
Marika

10.30-11.30
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2011-2012
Minna

18.00-19.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2010-2012
 Anna & Sofia

16.30-18.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2008-2010
Sofia

11.30-12.30
HARRASTERYHMÄ
Pojat 2005-2010
Minna & SofiaK

18.15-19.15
VOLTTIKOULU / FREEGYM JATKORYHMÄ
Tytöt ja pojat 
2009-2012
Nicole ja Vilhelmiina

17.00-18.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2010-2012
Marika

12.00-13.30
KULTA- JA HOPEARYHMÄ
Tytöt 2004-2006
Tytöt 2008-2011
Nicole & SofiaK

19.00-20.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2005-2008
Laura

17.30-18.30
HARRASTE, JATKORYHMÄ
Tytöt 2007-2011
Nicole & Vilhelmiina

12.30-13.30
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2005-2009
Minna

19.00-20.00
PRONSSIRYHMÄ 1
Tytöt 2004-2006
 Laura

18.00-19.30
STARARYHMÄ
Tytöt 2009-2013
Marika


19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2002 ja aik synt.
Nicole

18.30-20.00
HOPEARYHMÄ
Tytöt 2008-2011
Nicole & Vilhelmiina



19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2002 ja aik synt.
Nicole


Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685