Turku

SYKSY 2022 VOIMISTELU-KOULURYHMÄT - TURKU

PIKKIS-SALI, Raunistulantie 15 A

Maanantai
PIKKIS
5.9.-18.12.

Tiistai
PIKKIS
30.8.-18.12.

Keskiviikko
PIKKIS
7.9.-18.12.

Torstai
PIKKIS
8.9.-18.12.

Lauantai
PIKKIS
3.9.-18.12.

Sunnuntai
PIKKIS
29.8.-12.12.

17.15-18.00
ALKEISRYHMÄ.
Tytöt ja pojat 
2015-2017
Vilhelmiina

17.15-18.00
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2018-2019
Minna

17.30-18.30
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2013-2015
Nelli

17.00-17.45
ALKEISRYHMÄ 
Tytöt ja pojat 2017-2019

10.00-10.45
ALKEISRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2017-2019
Nelli & Vilhelmiina

10.30-11.30
ERITYISLASTENRYHMÄ
Tytöt ja pojat
2011-2014


18.00-19.00
MONILAJIRYHMÄ,
Telinevoimisteluharjoittelu uusi
Tytöt ja pojat 2011-2013
Minna

17.30-18.30
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2011-2012
Vilhelmiina

17.45-18.30
ALKEISRYHMÄ 
Tytöt ja pojat 2015-2017

10.45-11.45
HARRASTERYHMÄ 
Tytöt ja pojat
2014-2016
Nelli & Vilhelmiina



18.00-19.00
HARRASTERYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2015-2017
Anna & Linnea

18.30-20.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2008-2010
Nelli

18.30-19.30
HARRASTE-JATKO
Tytöt ja pojat
2012-2014

11.45-12.45
KUPARIRYHMÄ 
Tytöt 2012-2015
Nelli & Vilhelmiina



19.00-20.00
HARRASTEJATKORYHMÄ
Tytöt 2012-2014
Anna & Linnea



12.45-13.45
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2007-2010
Nelli


Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685



LIIKUNTAKESKUS ALFA, Raunistulantie 15 C


KÄHÄRIN KOULU, Pietari Valdinkatu 14

Maanantai
ALFA
5.9.-18.12.

Keskiviikko
ALFA
7.9.-18.12.

Sunnuntai
ALFA
4.9.-18.12.


Torstai
KÄHÄRIN KOULU
8.9.-7.12.


17.00-18.00
VOLTTI / FREEGYM 1, ALKEISRYHMÄ
Tytöt ja pojat 
2012-2014
Nicole

16.00-17.30
KULTARYHMÄ 1
Tytöt 2005-2006
Nicole

10.00-12.00
SMARAGDIRYHMÄ
Tytöt 2007-2009
Nicole


17:00-18:00
MONILAJIRYHMÄ,
Tytöt ja pojat 2011-2013
muu lajiharjoittelu


17.00-18.00
HARRASTERYHMÄ
Tytöt 2009-2013
Venla

16.15-17.15
PRONSSIRYHMÄ1
Tytöt 2006-2007
Nelli

10.00-11.30
HOPEARYHMÄ 2
Tytöt 2009-2013
Ellinoora




 18.00-19.00
VOLTTI / FREEGYM 2, JATKORYHMÄ
Tytöt ja pojat 
2009-2012
Nicole

17.00-18.00
PRONSSIRYHMÄ2
Tytöt 2010-2013
Jenni

10.30-11.30
HARRASTE-JATKORYHMÄ
Tytöt 2010-2014
Ellinoora




18.00-19.00
PRONSSIRYHMÄ 2
Tytöt 2010-2013
 Venla 

17.30-18.30
KUPARIRYHMÄ
Tytöt 2009-2012
Nicole

11.30-12.30
HARRASTERYHMÄ
Pojat 2005-2010
 Ellinoora




19.00-20.00
PRONSSIRYHMÄ 1 &
HARRASTERYHMÄ 
Tytöt 2005-2008
Nicole

18.00-19.30
HOPEARYHMÄ
Tytöt 2009-2013
Jenni

12.00-13.30
KULTARYHMÄ 1&2
Tytöt 2005-2006
Tytöt 2008-2011
Nicole & Ellinoora




19.30-21.00
AIKUISET
HARRASTERYHMÄ
2004 ja aik synt.
Nicole

18.00-19.30
KULTARYHMÄ 2
Tytöt 2008-2011
Nicole






19.30-21.00
AIKUISET
2004 ja aik synt.
Nicole





Vastuuvalmentaja:
Minna Saikkonen
045 6056685