Etsimme joukkoomme telinevoimistelun tuntivalmentajia

29.8.2022

Etsimme reippaita ja iloisia seuratyöstä kiinnostuneita henkilöitä, joille lasten ja nuorten liikuttaminen on lähellä sydäntä.

Lähde mukaan Pyrkivä Gymnasticsin seuratoimintaan ja tule meille töihin!

Etsimme telinevoimistelun tuntivalmentajia seuran kilpa-, harrastekilpa- ja harrastetoimintaan. Toivomme hakijoilta vähintään 18 vuoden ikää, sekä motivoitunutta ja sitoutunutta työotetta. Alan koulutus sekä aiempi kokemus valmennustyöstä katsotaan eduksi.

Kiinnostuitko? Mahtavaa! Lähetä vapaamuotoinen hakemus sähköpostitse osoitteeseen pyrkiva.gymnastics@gmail.com 
Olemme sinuun yhteydessä!


Pyrkivä Gymnastics on voimistelun turkulainen laatuseura, jossa voit harrastaa telinevoimistelua sekä kilpa- että harrastetasolla. Seuran tavoitteena on tarjota jäsenilleen mahdollisuus harrastaa telinevoimistelua omien edellytystensä ja tarpeidensa mukaisesti, iloisessa ja innostavassa ympäristössä. Yhdistys luo puitteet laadukkaalle harrastetoiminnalle ja valmentaa ammattitaidolla ja yhteistyöllä menestyviä telinevoimistelijoita.